Zástupci Auto Ševčík navštívili Dům klidného stáří sv. Anny

V úterý 19. prosince 2023 zástupci Auto Ševčík s radostí znovu navštívili Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích u Strakonic.

Tato návštěva navazuje na naši předloňskou akci, během které jsme seniorům, dlouhodobým obyvatelům domova, předávali dárky pro zpříjemnění jejich pobytu.
Letošní rok byl pro nás opět příležitostí podělit se o vánoční radost. Každý z klientů domova dostal kvalitní bavlněné prostěradlo a anatomický polštář. 
Po předání dárků jsme společně s klienty domova zpívali vánoční koledy a ochutnali výtečné cukroví, připravené s láskou a péčí klienty domova. Tyto chvíle plné písní a sladkostí byly pro nás nezapomenutelné.
Nečekaným a dojemným překvapením bylo, že i my, zástupci Auto Ševčík, jsme se stali obdarovanými. Rádi jsme převzali ručně vyrobenou maketu Domu klidného stáří a dokonce i maketu vánočního vozu značky Škoda. Tyto dárky jsou pro nás nejen krásnou památkou, ale také symbolem pevného vztahu a vzájemné úcty mezi námi a obyvateli Domu klidného stáří sv. Anny.
Tato návštěva byla pro nás výjimečná nejen díky vzájemnému obdarování, ale především díky pocitu sounáležitosti a radosti, kterou jsme mohli sdílet. Jako Auto Ševčík jsme hrdí, že můžeme být součástí těchto krásných chvil a přispívat k lepšímu životu našich seniorů.