Aktuální informace o službách a otevírací době najdete » zde «

ŠKODA Fabia

Představím se. Jsem nová ŠKODA FABIA. Model třetí generace úspěšné značky Škoda Auto.Oficiální světovou premiéru jsem měla na podzimním autosalonu v Paříži. V naší nabídce salónu AUTO ŠEVČÍK se nová ŠKODA FABIA objeví již brzy. Nejdříve se na trhu objeví pětidveřový hatchback, poté se můžete těšit na oblíbený rodinný kombík. Nová ŠKODA FABIA bude mít řadu vylepšení a rozvine tak původní charakteristické znaky modelu: hranaté přední světlomety, kapotu s charakteristickým nosem nesoucím logo automobilky a rovné ostré linky na karoserii. Nezapomnělo se ani na další přednost, velký kufr, který u kombíku naroste na 530 l, včetně prostoru pro rezervu, což je zvětšení o 15 litrů oproti stávajícímu modelu.

Motorové vybavení nového typu ŠKODA FABIA začne na tříválcových litrech známých z modelu Citigo o výkonu 44 či 55 kW na benzínový, popř. naftový pohon. Nová ŠKODA FABIA bude samozřejmě trendy a nezapomene ani na model spalující zemní plyn. Navíc zhubne o 40 kilogramů, bude lehčí a dynamičtější. Hlavní zásluhu na tom má o tři centimetry snížená výška vozu a jeho větší šířka způsobená třícentimetrovým nárůstem rozchodu kol. To potvrdily také testy na jednom z nejnáročnějších okruhů v německém Nürburgringu.

ŠKODA FABIA Vás potěší aplikací Mirror-link, která Vám umožní ovládat displej telefonu na vestavěném displeji autorádia.Nová ŠKODA FABIA Vám zkrátka nabídne spoustu vylepšení, proto se vyplatí zajímat se o ni již nyní.

Dokumenty ke stažení Mám zájem o předváděcí jízdu