V den státních svátků 1.5. a 8.5. 2021 provozovny uzavřeny. Aktuální informace

o dostupných službách naleznete » zde «

FABIA

FABIA

Má známé jméno, a přesto je to zcela nový vůz z každého úhlu pohledu. Vůz, který na sebe umí strhnout pozornost. Nejprve Vás upoutá dynamický design exteriéru s ostrými rysy a sportovními proporcemi. Interiér Vás pak nadchne jak precizností a vysoce kvalitními materiály, tak i spoustou prostoru pro posádku a zavazadla. A stejně tak Vás Fabia zaujme z hlediska technologií. Nová generace úsporných motorů, vyspělé asistenční systémy pro bezpečnější i zábavnější jízdu, nové prvky, které propojí Váš smartphone nebo tablet s Vaším vozem, na to vše se teď můžete těšit. Ale samozřejmě i na množství Simply Clever řešení. S novým vozem Fabia se navíc objevují i dosud nevídané možnosti individualizace. Barevných kombinací exteriéru a interiéru je tolik, že si doslova každý nakonfi guruje svůj stylový vůz. Jedinečný a nepřehlédnutelný.

Ostré zlomy a výrazné linie, které vytvářejí hru světla a stínu, vycházejí ze současného designového jazyka ŠKODA. Jeho tvaroslovím jsou definovány i krystalické prolisy vymezující prostor pro registrační značku. Na zádi objevíte také důvěrně známé prvky, jako třeba prosvícení do C charakteristické pro zadní svítilny, které mají nyní lesklý černý rámeček.

ŠKODA FABIA Vás potěší aplikací Mirror-link, která Vám umožní ovládat displej telefonu na vestavěném displeji autorádia.Nová ŠKODA FABIA Vám zkrátka nabídne spoustu vylepšení.

Nabídka skladových vozů

Další skladové vozy