Superb Combi

Superb Combi

Superb Combi působí sebevědomým a elegantním dojmem, na čemž má zásluhu mimo jiné skulpturálně tvarovaná kapota nebo tenké přední světlomety. Na přídi vozu naleznete Matrix-LED přední světlomety druhé generace a zádi dominují Top LED zadní světla světla výrazně protažená do pátých dveří. Pro Superb Combi jsou k dispozici výhradně kola z lehké slitiny, a to ve velikostech od 17“ do 19“.

 

Interiér modelu Superb Combi se nese v duchu pohodlí a prostornosti. Cestující na předních i zadních sedadlech ocení vyšší prostor nad hlavami, který dodává interiéru na vzdušnosti. Volič automatické převodovky u volantu uvolnil prostor na středové konzole a multifunkční ovladače (Smart Dials) umístěné pod infotainmentem umožňují řidiči snadné ovládání klimatizace a dalších vybraných funkcí. Objem zavazadlového prostoru činí celkem 690 litrů.

Superb Combi nabízí moderní technologie, jako je druhá generace Matrix-LED předních světlometů nebo adaptivní podvozek DCC+ pro ještě komfortnější jízdu. V interiéru naleznete head-up displej, infotainment Navi s 13” displejem, Top ergonomická přední sedadla s certifikací AGR a pneumatickou masážní funkcí, rychlé bezdrátové nabíjení telefonu (15 W) s chlazením nebo multifunkčním ovladače (Smart Dials) s integrovanými displeji.

Nabídka skladových vozů

Další skladové vozy