Aktuální informace o službách a otevírací době najdete » zde «

Financování

Úvěr

Úvěr na auto je splácení určité části ceny automobilu v pravidelných měsíčních splátkách. Podstatnou výhodou úvěru na auto pro firmy a podnikatele, kteří jsou plátci DPH, je možnost nárokování hodnoty DPH najednou z celé pořizovací ceny vozu. Pravidelné splátky úvěru na auto jsou hrazeny na základě splátkového kalendáře, který obdrží klient při podpisu smlouvy úvěru na auto. Jednou z podmínek je u fyzické osoby (žadatele) dosažení minimálního věku 18 let, dále pak platné doklady totožnosti a platné povolení k pobytu v ČR u cizích státních příslušníků.

Výhody úvěru na auto:

 • doba splácení úvěru až na 72 měsíců
 • možnost financování až 100 % z celkové ceny vozu
 • úvěr na ojeté vozy do 400 000 Kč – není nutné uzavřít havarijní pojištění
 • úvěr na auto je poskytován až na 10 let staré vozy
 • úvěr na auto nezatěžuje splátky hodnotou DPH
 • garance neměnných úvěrových splátek
 • povinné i havarijní pojištění vozidla je možné zahrnout do měsíčních splátek úvěru
 • možnost předčasného doplacení úvěru na auto

Finanční leasing

Leasing automobilu je finanční pronájem s následnou koupí. Klient (leasingový nájemce) tak užívá automobil, za který platí nájemné = leasingové splátky.

Čím je finanční leasing výhodný?

 • snížením okamžitého výdaje hotovosti na pořízení předmětu a rozložením splácení na delší období
 • fixní úrokovou sazbou po celou dobu trvání leasingové smlouvy
 • výhodným pojištěním zahrnutým ve splátkách

Po ukončení této leasingové smlouvy přechází vlastnictví automobilu od leasingové společnosti na klienta. Leasingový vztah končí a klient zůstává majitelem svého vozu.

Operativní leasing

Operativní leasing automobilů je podobný klasickému pronájmu, kdy klient nemá v úmyslu získat automobil do vlastnictví. Doba pronájmu bývá kratší než ekonomická životnost automobilu. Po skončení leasingové smlouvy vrací klient automobil zpět finanční společnosti.

Pořiďte si vůz ještě výhodněji! Nabízíme atraktivní nabídky financování na jednotlivé modelové řady.

Nová ŠKODA Fabia

Nová ŠKODA Fabia je unikátem ve své třídě a s tím je spojená i jedinečná nabídka od ŠKODA Finance. V rámci uvedení nového modelu vám nabízíme Povinné ručení za pouhou 1 Kč ročně v rámci služby ŠKODA Pojištění. Získáte tím nejen značkový produkt pro váš automobil, ale také jistotu, že o vaše auto bude na všech cestách vždy postaráno. Nemusíte se již bát nepředvídaných situací. ŠKODA Pojištění za 1 Kč vyřeší všechny situace za vás. Nabídku může získat každý, kdo využije značkové financování od ŠKODA Finance.

Octavia Fresh a Yeti Fresh

To vše nyní můžete mít při financování od Volkswagen Financial Services za pouhých 415 000 Kč! Akční model Fresh si můžete pořídit ve výbavovém stupni Ambition, k němuž navíc získáte 16" kola z lehké slitiny, komfortní telefonování, vyhřívaná přední sedadla, zadní parkovací senzory, klimatizaci, elektricky ovládaná okna a spoustu další výbavy.

Sleva 30 000 Kč

Proč nevyrazit na podzim na výlet v novém automobilu? Užívejte si své cesty s novým vozem ŠKODA. Nyní navíc se slevou 30 000 Kč! Pořiďte si nový vůz ŠKODA Citigo s originálním financováním ŠKODA Finance od Volkswagen Financial Services a získejte jako bonus slevu 30 000 Kč z pořizovací ceny vozu. Výhodné úročení je samozřejmostí.

ŠKODA Credit

Buďte na výši… například s faceliftovaným vozem ŠKODA Superb, ŠKODA Yeti nebo poslední modelovou řadou ŠKODA Octavia. A nyní i s prémiově nízkým úrokem, a to nejen pro ty, kteří míří vysoko!

Proč se královsky nepovozit, když na to s námi máte? Pořiďte si vůz ŠKODA Superb, Yeti nebo ŠKODA Octavia se značkovým financováním ŠKODA Finance od Volkswagen Financial Services s velmi nízkým úrokem, nízkou měsíční splátkou. I vy se můžete vozit v novém.

ŠKODA LIGHT

Nastartujte s nejvýhodnějším financováním na trhu! Stačí otočit klíčkem a můžete odjet s nízkým úrokem, či dokonce s úvěrem bez navýšení. Navíc lze využít bezkonkurenčních sazeb pojištění vozidla a za předchozí bezeškodní průběh získat slevu 30% z pojistného. S naším financováním LIGHT si navíc můžete sestavit balíček financování dle svých vlastních představ a možností.

Pomýšlíte na koupi nového vozu ŠKODA? Hledáte tu nejvýhodnější nabídku na trhu? V tom případě je pro vás značkové financování ŠKODA Finance od Volkswagen Financial Services to pravé! Můžete si flexibilně nastavit dobu splácení a akontaci, či využít variabilní nabídku pojištění. Zvolte jedničku na trhu financování vozidel!