SCALA

SCALA

ŠKODA SCALA je pro českou automobilku velice důležitý model hned z několika důvodů. SCALA představuje další vývojový stupeň designového jazyka značky ŠKODA, který se bude uplatňovat také u budoucích modelů značky. Jaké jsou jeho poznávací znaky? Ostře řezané rysy, dynamické kontury a krystalický design. SCALA je také prvním evropským modelem značky, jemuž se na zádi místo loga hrdě skví nápis ŠKODA.

 

SCALA je zároveň nejprogresivnější z modelů ŠKODA v oblasti konektivity, mimo jiné je to první vůz značky, který je stále online, a první vůz v rámci koncernu Volkswagen, který disponuje infotainment systémy třetí generace.

Aby toho nebylo málo, je SCALA také prvním vozem ŠKODA, který má již v základní výbavě jak LED světlomety, tak LED zadní skupinové svítilny. Na přání navíc může být vpředu i vzadu vybavena Full LED variantou světel, vzadu navíc s dynamickými směrovými světly. Mimochodem i zadní dynamická směrová světla jsou v nabídce vozů ŠKODA novinkou, kterou přinesla právě SCALA.

V současné době si můžete nový vůz ŠKODA SCALA vyzkoušet na našich provozovnách v Českých Budějovicích, Strakonicích, Vodňanech a Prachaticích.