Nabídka služeb

Údržba

Provedeme na vašem voze Škoda nejen pravidelné servisní prohlídky, které jsou nutným předpokladem k zachování záruky, ale i přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby.

Zákazníkům, kteří u nás mají vozidla na servisu, provádíme mytí vozu zdarma!  

Servisní prohlídky

​Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera Škoda. Informaci o servisních intervalech vozů Škoda  LINK naleznete v servisní knížce, která je nedílnou součástí palubní literatury vašeho vozu Škoda.

Příprava na STK a měření emisí

Příprava na STK Připravíme vaše vozidlo na státní technickou kontrolu! V případě nutnosti autorizovaný servisní partner Škoda odstraní po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je váš automobil dokonale připraven.

Výměna oleje

Vyměníme vám olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost.

Škoda Express Service

U vybraných servisních úkonů, jako je např. výměna oleje, výměna brzdových kotoučů atd., vám nabídneme opravu na počkání. Avšak i v tomto případě doporučujeme dohodnout si termín předem.

Servis baterie

Nejen na zimu musí být baterie v bezvadném stavu. Zkontrolujeme stav baterie a postaráme se o její bezporuchový provoz.

Mytí vozu a čištění interiéru

Na přání můžeme umýt vaše vozidlo a vyčistit jeho interiér.

Sezonní akce

Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravujeme pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

Servis klimatizace

Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce a použijeme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem.

Geometrie náprav vozu

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. Proto vám nabízíme změření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

Doplňkové služby

U nás péče o zákazníka nekončí okamžikem prodeje vozu. Postaráme se o váš vůz vždy tak, abyste byli spokojeni.

Uskladnění kompletních kol

Po skončení letní či zimní sezony vám můžeme profesionálně uskladnit sadu kompletních kol. Zároveň zkontrolujeme jejich stav.

Zpětný odběr vybraných výrobků a autovraků

Z novely zákona o odpadech vyplývá pro výrobce povinnost, zajistit majiteli likvidaci jeho vozidla v autorizované zpracovatelské síti a také zpětný odběr vybraných výrobků. I tuto zákonnou povinnost plníme k vaší plné spokojenosti.