Kamiq

Kamiq

Kamiq je městský crossover, který v sobě skrývá výhody SUV v osobitém designu Škoda plném dynamických tvarů a výrazných hran. Ideální pro ty, kteří si trendy vytvářejí sami, místo aby se za nimi honili.

Síla a odvaha vždy vycházejí zevnitř. Ne jinak je tomu u modelu Kamiq, který harmonicky snoubí emocionálně nabitý design interiéru i exteriéru. Ergonomie atraktivního interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

Stejně jako u jiných vozů Škoda je i u modelu Kamiq bezpečnost na prvním místě, proto je zde až devět airbagů, včetně kolenního, řada pokročilých asistenčních systémů a proaktivní systém ochrany cestujících zepředu (Crew Protec Assist). Maximální pětihvězdičkové hodnocení podtrhuje špičkovou úroveň bezpečnosti vozu Škoda Kamiq.

First Edition

Verze First Edition přináší nad rámec bohaté standardní výbavy hlavní novinky faceliftového provedení, kterými jsou například Matrix-LED přední světlomety, nová 17" kola Kajam s aero kryty nebo virtuální pedál. Vůz pak na první pohled poznáte díky speciální plaketce First Edition na předních blatnících a u modelu Kamiq černě lakovanou střechou, A-sloupky kryty zpětných zrcátek.

  • Matrix-LED přední světlomety
  • Kola z lehké slitiny Kajam 17" s aero kryty
  • Virtuální pedál
  • Asistovaná jízda 1.5+

Nabídka skladových vozů

Další skladové vozy