KAMIQ

KAMIQ

KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní.

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynule spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

 

Každodenní život ve městě a jeho okolí může být docela náročný. Abychom to zvládli, je KAMIQ vybaven naší nejlepší převodovkou pro městskou džungli, takže si se vším dokážete hravě poradit.

Stejně jako u každého jiného vozu značky ŠKODA je také u vozu KAMIQ bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist).

Charakteristickým znakem vozů značky ŠKODA jsou jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze KAMIQ všude, kam se podíváte. Posuďte sami.

ŠKODA KAMIQ je postavena na nejnovější modulární platformě MQB, a proto je možné vůz vybavit nejmodernějšími technologiemi. Například zájemci o dynamičtější jízdu ocení regulaci sportovního podvozku a systém nastavitelných tlumičů.