Superb

Superb

Přijíždí nová Škoda Superb

Seznamte se s novou generací vlajkové lodi značky Škoda

Čtvrtá generace modelu Superb je tady, pojďte se s ní seznámit! Vyberte si z pěti variant pohonu, nejmodernější asistenční systémy a konektivita zajistí vaše pohodlné a bezpečné cestování, stejně jako tradiční šikovné prvky Simply Clever.

 Nové pojetí interiéru s 13″ obrazovkou infotainmentu, multifunkčními ovladači (Smart Dials) a možností výběru designu po stránce čalounění a dekoru vám umožní cítit se v nové generaci modelu Superb jako doma.

Příď zcela nového modelu Superb definuje nová osmihranná maska chladiče, inovované logo Škoda na kapotě a lišty na předním nárazníku v novém odstínu Dark Chrome.

Designový jazyk Modern Solid a vylepšená aerodynamika

Matrix-LED světlomety druhé generace obsahují celkem 36 jednotlivých světelných segmentů. Každý segment je ovládán nezávisle, aby neoslňoval protijedoucí vozidla při použití dálkových světel.

Čtvrtá generace modelu Superb se vyznačuje robustním designem, druhou generací Matrix-LED předních světlometů a dominantní maskou chladiče, která je spolu s logem Škoda na kapotě a lištami předního nárazníku vyvedena v novém odstínu Dark Chrome.

Díky řadě drobných úprav má zcela nový Superb vynikající aerodynamiku. Hodnota součinitele odporu vzduchu (cx) 0,23 je o 10 % nižší než u předchozího modelu.

Mírné zvětšení délky o 43 mm na 4 912 mm se pozitivně projevilo na prostornosti interiéru. Výška vozu oproti předchozí generaci narostla o 12 mm na 1 481 mm. Objem zavazadlového prostoru se zvětšil o 20 litrů na 645 litrů. S uvedením na trh nabídne Škoda Auto model v šesti nových barvách.

Nabídka skladových vozů

Další skladové vozy