Superb

Superb

Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom Váš vůz dokáže ušetřit spoustu času, nepřeberné množství hodin v něm na svých cestách strávíte. Vůz je i místem, kde vyřizujete služební záležitosti, povídáte si se svými blízkými, pouštíte si hudbu, čekáte na kolegy, pijete kávu, posloucháte zprávy... A právě proto je tak důležité dobře si vybrat. Mít vůz, který odpovídá Vašemu životnímu stylu a Vy se na něj můžete v každé situaci spolehnout.

 

Vůz Škoda Superb se vyrábí v benzínové, naftové ale nově i v hybridní variantě. Nová vlajková loď mladoboleslavské automobilky Vám v hybridní verzi poskytne výkon až 218 koní díky spojení benzínového motoru o výkonu 115kW a elektromotoru o výkonu 85 kW. Vůz je možné dobít z běžné domácí zásuvky pohodlně během noci.

Už první dojem napovídá, že nový vůz Škoda Superb bude reprezentativní partner pro Vaše služební jízdy i elegantní přítel pro soukromé cesty. Nový designový jazyk dodává vozu dynamičtější výraz a ponechává dokonalou harmonii tvarů. Pověstnou prostornost interiéru doprovází kvalitní materiály, preciznost zpracování i osobitá řešení Simply Clever. Navíc máte možnost výběru z různých provedení vozu a ze široké škály motorů. Každý vůz, který nosí jméno Superb, je komfortní, ale ti nejnáročnější z Vás se budou nejlépe cítit v exkluzivní verzi Laurin & Klement. Až si budete vybírat, nezapomeňte, že ve svém voze strávíte téměř tři roky života. S novým vozem Superb se můžete těšit na každou minutu.