Vodňanské rybářské dny 2023

Vodňanské rybářské dny, jedna z významných událostí pro milovníky rybolovu a přírody, se letos opět konaly od 19. do 20. května ve Vodňanech. Tato tradiční akce přilákala tisíce nadšenců, kteří si užívali bohatý program a mnoho zajímavých vystavovatelů. Mezi nimi nemohla chybět ani společnost Auto Ševčík, která představila svou širokou nabídku vozů Škoda.

Auto Ševčík, autorizovaný prodejce značky Škoda, se v průběhu akce prezentoval s několika modely, které zaujaly návštěvníky svou špičkovou kvalitou a inovativními funkcemi. Na výstavní ploše si zájemci mohli prohlédnout oblíbené modely Škoda: Scala, Fabia a Karoq, které patří mezi nejúspěšnější vozy značky. Zvláštní pozornost však poutal nově představený model Škoda Enyaq Coupé RS iV, který představuje vrchol elektromobility spojený s dynamikou a sportovním designem.

Návštěvníci si mohli prohlédnout každý detail těchto vozů a ocenili možnost konzultace s prodejním týmem Auto Ševčík. Tým odborníků byl připraven poskytnout informace o technických specifikacích, výbavě, dostupných variantách a výhodách, které vozy Škoda nabízejí.

„Vodňanské rybářské dny jsou pro nás vždy skvělou příležitostí setkat se s našimi zákazníky a představit jim naše nejnovější modely. Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí této akce a představit značku Škoda ve spojení s rybářskou atmosférou,“ řekl Ondřej Bárta, prodejce nových vozů Vodňanské provozovny.