Společnost Auto Ševčík udělala radost seniorům v Domově klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích

V úterý 14. 12. 2021 mělo vedení domova pro své klienty přichystané příjemné překvapení. Do domova klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích totiž přijeli zástupci úspěšné jihočeské společnosti AUTO ŠEVČÍK. Nepřijeli však s prázdnou. Kufr jejich vozu ŠKODA byl totiž plný dárku pro všechny klienty domova.

„V předvánočním čase je, více než kdy jindy, důležité nezapomínat na seniory, kteří
častokrát na tomto světě třeba nikoho nemají. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli
zpříjemnit jim předvánoční čas dárkem, který zajisté ocení. Obsah balíčku jsme dopředu konzultovali s vedením Domova sv. Anny a nechali jsme vyrobit kvalitní teplé deky a ručníky, které všem udělaly nesmírnou radost,“ říká David Vrácovský, vedoucí strakonické provozovny Auto Ševčík.

Po úvodním předání dárků následovala téměř hodinová diskuze s klienty Domova,
jejímž obsahem byla historie ŠKODA AUTO a Auto Ševčík, ale třeba také porovnání historických modelů, které sami senioři dříve vlastnili a řídili, s dnešní produktovou nabídkou mladoboleslavské automobilky. Překvapením byla určitá znalost problematiky e-mobility a elektrických vozidel, kterou senioři prokázali v kvízu připraveném zaměstnanci Domova.
Senioři však nebyli jedinými obdarovanými úterního dopoledne. Společnost
Auto Ševčík obdržela darem od klientů Domova klidného stáří sv. Anny vlastnoručně vyrobený vůz, na kterém se podíleli všichni klienti včetně personálu.

„Jsme moc rádi, že jsme mohli zpříjemnit Vánoce klientům Domova. Zároveň děkujeme za krásný, ručně vyrobený vůz, který jsme již vystavili na naší provozovně ve Strakonicích. Rádi bychom zároveň využili této příležitosti a popřáli všem čtenářům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2022, ve kterém budeme připraveni poskytovat všechny servisní i prodejní služby na nejvyšší úrovni, tak jako tomu bylo doposud,“ uzavírá David Vrácovský.