ŠKODA Bez starostí

Soukromí zákazníci si mohou svůj vůz značky ŠKODA pořídit na bázi operativního leasingu za fixní měsíční splátky. Dvouletý operativní leasing bez akontace s maximálním nájezdem 40.000 km.

Individuální mobilita pro soukromé zákazníky za ceny od 4.499 Kč měsíčně. To přináší nová nabídka na bázi operativního leasingu ‚ŠKODA Bez starostí’. Atraktivní podmínky: pevné měsíční splátky bez akontace, dvouletá doba trvání nájmu, maximálních 40.000 km ujetých kilometrů a dle zvoleného tarifu pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění (‚Start’), nebo navíc také všechny předepsané servisní úkony a údržba vozu (‚Komplet’). ‚ŠKODA Bez starostí ’ nabízí ŠKODA AUTO v České republice ve spolupráci s finanční společnosti ŠkoFIN pro modely Citigo, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Octavia Combi a Yeti. 

S nabídkou ‚ŠKODA Bez starostí’ je ŠKODA AUTO průkopníkem na poli operativního leasingu vozů pro soukromé zákazníky.

S novým produktem ‚ŠKODA Bez starostí’ začíná individuální mobilita s vozy značky ŠKODA již od měsíční splátky ve výši pouhých 4.499 Kč (paket ‚Start’) za model Citigo 1,0 MPI/44 kW ve výbavě ‚Ambition’. Další modely, nabízené v rámci produktu ‚ŠKODA Bez starostí’ jsou: ŠKODA Rapid, ŠKODA Rapid Spaceback, ŠKODA Octavia, ŠKODA Octavia Combi a ŠKODA Yeti. 

‚ŠKODA Bez starostí’ je k dispozici pro každý model ve dvou tarifech: jako paket ‚Start’ a jako paket ‚Komplet’. Již s tarifem ‚Start’ zahrnuje nabídka povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem, havarijní pojištění se spoluúčastí ve výši volitelně 1 % nebo 5 % a připojištěním obvodových skel. Zákazník má navíc v případě nehody nárok na náhradní vůz a může využít i možnosti pojištění právní ochrany. Kromě toho jsou v ceně zahrnuty i náklady na přihlášení vozu, zákazník obdrží již přihlášený vůz na registračních značkách. 

Tarif ‚Komplet’ za malý příplatek zahrnuje navíc všechny předepsané servisní úkony a údržbu po dobu trvání nájmu vozu, včetně sady zimních pneumatik, kompletních služeb pneuservisu, výměny stírátek stěračů, náplně kapaliny do ostřikovačů a výměny žárovek. 

Bližší informace o podrobných podmínkách programu získají zájemci na stránce ŠKODA Bez starostí.

Poznámka: Orientační splátka při spoluúčasti 5 %, stav k 3. červnu 2014. Nabídka vozů bude průběžně aktualizována. Varianta Komplet zahrnuje i veškeré servisní náklady a údržbu vozu, včetně sady sezónních pneumatik a práce pneuservisu. Tento produkt je nabízen společností ŠkoFIN s.r.o., IČ: 45805369, se sídlem Pekařská 6, 155 00 Praha 5 (dále jen „ŠkoFIN“). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN a druhou stranou závazkový vztah. Na poskytnutí produktu nevzniká právní nárok, každá zpracovaná nabídka (kalkulace) podléhá individuálnímu schválení.