Z důvodu státních svátků ve dnech 1.5. a 8.5.2024 budou mít všechny naše provozovny zavřeno.

Nedělní ´Naše kolo´ udělalo v Budějovicích hodně radosti

Nedělní duel proti Litvínovu se výsledkově ani herně nepovedl, Motor podlehl chemikům 0:3. Přes 5 tisícovek fanoušků však vytvořilo skvělou kulisu a dokázalo, že se Budějovice mohou pochlubit jednou z nejpůsobivějších atmosfér v rámci extraligy. Skvěle fandili také během přestávkové soutěže, které byla součástí projektu ´Naše kolo´.

Budvar Aréna i dalších šest extraligových stadionů se v neděli převléklo do zelených barev oficiálního partnera soutěže, společnosti ŠKODA AUTO a.s. Projekt ´Naše kolo´ se vrátil po loňské úspěšně premiéře, také tentokráte byly na programu soutěže o unikátní ceny v čele se zájezdem na reprezentační utkání a spoustu dalších cen od národního týmu i jednotlivých klubů.
V Budějovicích bylo možno před zápasem i během přestávek potkat hostesky v tradičních zelených barvách ŠKODA AUTO s tablety. Děvčata sbírala od fanoušků tipy na celkovou návštěvu všech stadionů v 11. kole, přičemž hlavním lákadlem pro vítěze byl exkluzivní VIP zájezd pro dvě osoby na turnaj s účastí českého národního týmu. Na hokejové stadiony dorazilo v neděli celkem 36 277 diváků, nejblíže byla svým tipem 36 321 fanynka na pražské Spartě. Nejúspěšnějším tipérem na jihu Čech byl fanoušek Petr s tipem 36 200. Také on a další dva nejlepší tipéři z Budvar Areny se mohou těšit na mail od organizátorů a krásné dárky.

Další pomyslná bitva projektu ´Naše kolo´ probíhala přímo na ledě. Během první přestávky vhodily hostesky do hlediště 10 klubových triček, ve třech se ukrývaly pozvánky do soutěže. Tři fanoušci se tak přímo na ledové ploše poměřili v hokejových dovednostech. Nejúspěšnější byl nakonec Radek, mladící Vojta s Kubou mu však byli více než důstojnými soupeřil. Radek si tak odnesl herní konzoli Playstation 5 společně s nově vycházející hrou NHL 22, bezdrátová sluchátka a také voucher na dvě permanentní vstupenky Motoru na sezonu 2022/2023. Oba mladí fanoušci na druhém a třetím místě si rozdělili další VIP vstupenky a hokejové dresy.