Běh pro Světlušku: Společně s vozem Škoda Enyaq Coupé RS iV podporujeme zrakově postižené

Dne 11.5.2023 se v Českých Budějovicích konal další ročník úspěšného a oblíbeného Běhu pro Světlušku, který již tradičně spojuje sport, zábavu a dobročinnost. Stovky běžců se zúčastnily akce zaměřené na podporu osob se zrakovým postižením, přičemž veškerý výtěžek putoval na charitativní účely.

V Auto Ševčík jsme hrdí na to, že jsme se mohli stát součástí této akce a představit účastníkům naši inovativní a ekologicky šetrnou Škodu Enyaq iV. Elektrický vůz Enyaq iV symbolizuje nejen naši snahu o udržitelný rozvoj, ale také naši touhu podporovat komunitu a společnost, ve které působíme.

Účastníci měli možnost prohlédnout si vůz zblízka, seznámit se s jeho technologiemi a zjistit, jak může přispět k ochraně životního prostředí. Zároveň jsme měli tu čest setkat se s mnoha inspirativními lidmi, kteří se rozhodli obléct běžecké boty a podpořit dobrou věc.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Běhu pro Světlušku a společně s námi bojovali za lepší zítřky pro osoby se zrakovým postižením. Vaše odhodlání a energie nás naplňuje nadšením a motivací dále podporovat podobné akce a iniciativy.