Kariéra v Auto Ševčík

Skladník

Provozovna: Vodňany - Bavorovská

Požadavky
- SŠ vzdělání
- Znalost práce na pc ( Word, Excel)
- Řidičský průkaz sk. B
- Komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- Trestní bezúhonnost
- Obsluha vysokozdvižných vozíků

Nabízíme:
- práci v přátelském kolektivu
- příjemné pracovní prostředí

Náplň práce
- Komunikace s příchozími zákazníky
- Vyřizování telefonátů
- Naskladňování a vyskladňování zboží
- Veškeré práce ve skladu

Postup výběru
- zaslání strukturovaného životopisu
- osobní pohovor

Telefon 721 379 851

Kontaktní e-mail: pouzar@autosevcik.cz

Automechanik

Provozovna: Prachatice

Značkový servis Škoda hledá pro provozovnu v Prachaticích automechanika. Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti, finanční ohodnocení na základě Vaší výkonnosti, pravidelné zvyšování kvalifikace a různé firemní benefity. Od Vás budeme požadovat trestní bezúhonnost, spolehlivost a komunikativnost. Těšíme se na budoucí spolupráci! Absolventům učilišť bez praxe nabízíme zapracování. Podmínkou je zájem o profesi.
Telefon 702 010 675 v pracovní dny v době od 7 do 16 hod.

Kontaktní e-mail: krenek@autosevcik.cz

Provozovna: České Budějovice

Značkový servis Škoda hledá pro provozovnu v Českých Budějovicích automechanika. Absolventům učilišť bez praxe nabízíme zapracování.
Podmínkou je zájem o profesi.
Telefon 725 129 965 v pracovní dny v době od 7 do 16 hod.

Kontaktní e-mail: andrlik@autosevcik.cz

Provozovna: Strakonice

Pokud Vás baví svět kolem vozidel a máte ideálně vystudovanou střední školu nebo jste vyučen v oboru tak nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti, finanční ohodnocení na základě Vaší výkonnosti, pravidelné zvyšování kvalifikace a různé firemní benefity. Od Vás budeme požadovat trestní bezúhonnost, spolehlivost a komunikativnost. Těšíme se na budoucí spolupráci!

Kontaktní e-mail: vracovsky@autosevcik.cz

Karosář

Autolakýrník

Pracovník na přípravu a mytí vozů

Pokud Vás baví svět kolem vozidel a máte ideálně vystudovanou střední školu nebo jste vyučen v oboru tak nás neváhejte kontaktovat. Hledáme posilu na pozici přípravář automobilů pro naší pobočku v Českých Budějovicích.
Vaší pracovní náplní bude přebírání vykoupených vozidel, mytí a příprava nebo odvoz na prodejní plochu.
Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti, finanční ohodnocení na základě Vaší výkonnosti, pravidelné zvyšování kvalifikace a různé firemní benefity. Od Vás budeme požadovat trestní bezúhonnost, spolehlivost a komunikativnost. Těšíme se na budoucí spolupráci! Více informací na telefonní kontaktu: +420 385 340 330

Kontaktní e-mail: infocb@autosevcik.cz

Mám zájem o danou pozici: Pracovník na přípravu a mytí vozů

Autoelektrikář

Provozovna: Vimperk

Kontaktní e-mail: kukacka@autosevcik.cz

Servisní poradce

Provozovna: Vodňany

Kontaktní e-mail: husa@autosevcik.cz

Automechanik - diagnostik

Mám zájem o danou pozici: Automechanik - diagnostik