Aktuální informace o dostupných službách naleznete » zde «

Opravy

Můžete nám auto svěřit nejen v případě běžné údržby, ale také v případě technické závady nebo poškození vozidla při dopravní nehodě (včetně poškození karoserie a laku).

Pokus se na vašem vozem vyskytla závada, která vyžaduje opravu, jste Vy a Váš vůz v servisu ŠKODA v těch nejpovolanějších rukou. Zde totiž vaše vozidlo dokonale známe a provedeme opravu podle postupů schválených výrobcem.

Oprava vozu po krupobití

Nabízíme možnost opravy karoserie po krupobití bez nutnosti lakování! Technika PDR se používá k opravě důlků speciálně po poškození krupobitím, a to až do průměru 5 cm téměř všude na karoserii. Tato technika je mechanická a nevyžaduje broušení, vrstvení tmelu a lakování. Tato metoda nabízí rychlejší a levnější způsob opravy. Původní lak zůstává nedotčen. Pokud chcete vědět zda je i pro Váš problém tato metoda vhodná tak nás prosím kontaktujte.

Servis karoserie a laku

Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraní váš autorizovaný servisní partner ŠKODA, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím ŠKODA Originálních dílů. To je důležité nejen pro vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty vašeho vozidla.

ŠKODA Clever Repair

U menších poškození karoserie, čelního skla či plastových dílů vám můžeme nabídnout alternativní a cenově příznivá řešení. V některých případech je možné poškozený díl opravit bez nutnosti jeho výměny.

Opravy DSG převodovek

Nechte si opravit DSG převodovku. Disponujeme nejmodernějším vybavením a odborným personálem vyškoleným na základě nejnovějších poznatků v oblasti diagnostiky a technologie oprav automatických převodovek DSG.